Оплата

1. Оплата товару

1.1. Порядок і умови оплати замовленого товару обумовлюються Покупцем з менеджером Інтернет магазину.

1.2. При самовивозі Покупець оплачує товар шляхом передачі грошей в магазині.

1.3. При безготівковому розрахунку Покупець вносить стовідсоткову передоплату товару шляхом перерахування грошей на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.

1.4. Товар оплачується тільки в гривнях.

2. Повернення товару

2.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом 14 днів якщо товар не використовувався. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо він не був у використанні, збережено його товарний вид, не порушена заводська упаковка, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

2.2. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купують його Покупцем.

2.3. При відмові Покупця від товару Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми витрат Інтернет магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві і вивезенням товару від Покупця, не пізніше, ніж через десять днів з дня пред'явлення Покупцем відповідної вимоги.